Türkiye Finans Mobil Şube

Finans
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46.0 MB
  • Version 2.1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkiye Finans Katilim Bankasi A.S
Finansal işlerinizi daha kolay bir şekilde halletmek artık mümkün.

Finansal işlerinizi daha kolay bir şekilde halletmek artık mümkün. Türkiye Finans Katilim Bankasi A.S tarafından geliştirilerek sunulan Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasına sahip olarak finansal işlerinizi İOS mobil cihazınızdan halletmeniz mümkün kılınıyor.

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasının kullanımı oldukça kolaydır. Uygulama dilinin Türkçe olması işlerinizi daha da kolaylaştırıyor. Barkod okutarak fatura ödeyebilme özelliği Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasında bulunuyor. Mobil Şube ile bankacılık işlemlerinizi her an, her yerden, hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yeni Mobil Şube iPhone uygulaması ile güncel piyasa bilgilerini izleyebilir, profil resminizi Mobil Şube ana sayfasına ekleyebilir, IBAN bilginizi SMS ya da E-Posta ile paylaşabilirsiniz.

 Bulunduğunuz konuma en yakın şube ve ATM lokasyonlarını, hem harita üzerinde bulabilir hem de kameranızı kullanarak şube adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz seçim yaptığınız Şube ya da ATM için yol tarifi alabilir, Şubeniz için otomatik olarak telefon görüşmesi başlatabilirsiniz. Favori işlemler menüsü sayesinde sık yaptığınız işlemleri tanımlayarak size özel işlem listesi oluşturabilir ve kolayca bu işlemlere ulaşabilirsiniz.

 Mobil şubeyi kullanmak için İnternet şubesi kullanıcısı olmanız yeterli olacaktır. Eğer parolanız yoksa kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz ile parolanızı anında alabilirsiniz. Artık gün içerisinde bankacılık işlerinize vakit ayırmadan mobil cihazınızdan kolaylıkla halledebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Türkiye Finans Mobil Şube indir
DİĞER SÜRÜMLER